„Podatki kojarzą się przede wszystkim z koniecznością ich zapłaty i uciążliwymi kontrolami. Ale podatki to też ulgi i zwolnienia, których podatnicy nie są często świadomi, koncentrując się na rozwoju biznesu”.

Data dodania2011-07-20
PodatekVAT
Praktyczne znaczenieOd 1 lipca 2011 r. łatwiej ustalić stałe miejsce prowadzenia działalności

Bartosz Małkiewicz udzielił wywiadu dotyczącego stałego miejsca prowadzenia działalności  w związku z wejściem w życie z dniem 1-ego lipca 20011 roku unijnego rozporządzenia wykonawczego nr 282/2011 do Dyrektywy VAT.

W wywiadzie został poruszony problem ustalania miejsca świadczenia usług w kontekście stałego  miejsca prowadzenia działalności.

Celem dokładniejszego zapoznania się z tym tematem zapraszamy Państwa do przeczytania artykułu zamieszczonego pod poniższym adresem:

Wywiad z ekspertem: Bartoszem Małkiewicz

 

W przypadku, gdyby byli Państwo zainteresowani dalszymi informacjami w powyższym zakresie prosimy o kontakt z Bartoszem Małkiewicz (bmalkiewicz@kmdp.eu; +48 608-353-140).

 

                                                                                         ***

 

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż treścią artykułu zarządza podmiot odpowiedzialny za publikację. W związku z czym, dostęp do niego odbywa się na warunkach określonych przez ten podmiot.