„Podatki kojarzą się przede wszystkim z koniecznością ich zapłaty i uciążliwymi kontrolami. Ale podatki to też ulgi i zwolnienia, których podatnicy nie są często świadomi, koncentrując się na rozwoju biznesu”.

Data dodania2011-07-20
PodatekVAT
Praktyczne znaczeniePrzepisy nieprecyzyjnie określają kwestię świadczeń złożonych

Bartosz Małkiewicz udzielił wywiadu, w którym poruszył problem opodatkowania  świadczeń złożonych m.in. w związku ze zmianami w przepisach ustawy o VAT, obowiązującymi od 1 kwietnia 2011 roku.

 

W wywiadzie zostały przedstawione przykłady  świadczeń złożonych oraz wynikające z tego konsekwencje podatkowe. Ponadto doradca wyjaśnił koncepcję świadczeń złożonych oraz wymienił przesłanki, decydujące o konieczności potraktowania usług jako świadczeń złożonych.

 

Celem dokładniejszego zapoznania się z tym tematem zapraszamy Państwa do przeczytania artykułu zamieszczonego pod poniższym adresem:

Wywiad z ekspertem: Bartoszem Małkiewicz

 

W przypadku, gdyby byli Państwo zainteresowani dalszymi informacjami w powyższym zakresie prosimy o kontakt z Bartoszem Małkiewicz (bmalkiewicz@kmdp.eu; +48 608-353-140).

 

                                                                                         ***

 

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż treścią artykułu zarządza podmiot odpowiedzialny za publikację. W związku z czym, dostęp do niego odbywa się na warunkach określonych przez ten podmiot.