„Podatki kojarzą się przede wszystkim z koniecznością ich zapłaty i uciążliwymi kontrolami. Ale podatki to też ulgi i zwolnienia, których podatnicy nie są często świadomi, koncentrując się na rozwoju biznesu”.

Data dodania2011-06-08
PodatekVAT
Praktyczne znaczenieOdliczenia podatku VAT od usług cateringowych

Bartosz Małkiewicz udzielił wywiadu dotyczącego odliczenia podatku VAT od usług cateringowych w świetle wchodzącego w życie z dniem 1-ego lipca 20011 unijnego rozporządzenia VAT.

W wywiadzie został szeroko omówiony problem odliczenia VAT od usług gastronomicznych, o których mowa jest w art. 88 ustawy o VAT. Zwrócono szczególną uwagę na zakres pojęcia „usługi gastronomiczne” w świetle art. 176 Dyrektywy VAT oraz regulacji krajowych.

Celem dokładniejszego zapoznania się z tym tematem zapraszamy Państwa do przeczytania artykułu zamieszczonego pod poniższym adresem:

Wywiad z ekspertem: Bartoszem Małkiewicz

W przypadku, gdyby byli Państwo zainteresowani dalszymi informacjami w powyższym zakresie prosimy o kontakt z Bartoszem Małkiewicz (bmalkiewicz@kmdp.eu; +48 608-353-140).


                                                                                         ***

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż treścią artykułu zarządza podmiot odpowiedzialny za publikację. W związku z czym, dostęp do niego odbywa się na warunkach określonych przez ten podmiot.