„Podatki kojarzą się przede wszystkim z koniecznością ich zapłaty i uciążliwymi kontrolami. Ale podatki to też ulgi i zwolnienia, których podatnicy nie są często świadomi, koncentrując się na rozwoju biznesu”.

Data dodania2011-05-06
PodatekVAT
Praktyczne znaczenieNieodpłatne świadczenie usług podlega teraz opodatkowaniu VAT

Bartosz Małkiewicz udzielił wywiadu na temat zmian w opodatkowaniu VAT nieodpłatnego świadczenia usług na cele inne niż związane z działalnością.

Doradca podatkowy poruszył kilka istotnych kwestii dotyczących tego problemu. Wskazuje on przede wszystkim różnice przed i po wprowadzeniu kwietniowej nowelizacji ustawy VAT, jak również zwraca uwagę na podmiotowy oraz przedmiotowy zakres badanego problemu.

Celem dokładniejszego zapoznania się z wprowadzonymi zmianami zapraszamy Państwa do przeczytania artykułu zamieszczonego pod poniższym adresem:

http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/510193,nieodplatne_uslugi_sa_opodatkowane_vat.html

W przypadku, gdyby byli Państwo zainteresowani dalszymi informacjami w powyższym zakresie prosimy o kontakt z Bartoszem Małkiewiczem (bmalkiewicz@kmdp.eu; +48 608-353-140).

 

***

Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, iż treścią artykułu zarządza podmiot odpowiedzialny za publikację. W związku z czym, dostęp do niego odbywa się na warunkach określonych przez ten podmiot.